Kamera, akcja! Dzisiaj nagrywamy film do kampanii, która ruszy już w przyszłym tygodniu!

Kamera, akcja! Dzisiaj nagrywamy film do kampanii, która ruszy już w przyszłym tygodniu!

Kamera, ? akcja! ? Dzisiejszy dzień przebiegł pod znakiem nagrywania filmu do kampanii crowdfundingowej, która ruszy niebawem, bo już w przyszłym tygodniu.

Gwiazdami nagrania byli Mariusz Miszuda oraz Sławek C Cyfron. Sesja filmowa została przeprowadzona pod wodzą Aleksandra Sokólska, przy solidnym wsparciu Magdalena TarSylwia ŻywczokIlona PiwowarczykDaria StasiakMarta Stachurska oraz Łukasz Taraszka.

Naszym celem jest zebranie funduszy na stół do gry w Showdown dla Mariusza i Sławka, którzy wspólnie prowadzą Stowarzyszenie na rzecz Niepełnosprawnych W Labiryncie. Ich największą pasją jest Showdown, dyscyplina stworzona specjalnie dla osób niewidomych, a swoim zainteresowaniem zarażają również osoby widzące. Chłopaki chcą wystartować w Półfinalne Mistrzostw Polski, który odbędzie się w październiku w Lublinie. Aby mieć jakiekolwiek szanse potrzebują trenować na stole dobrej jakości, bo ich aktualny jest bardzo zużyty.

Udostępnienie sali konferencyjnej zawdzięczamy Ania Gruca oraz SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny – Wydział Zamiejscowy w Katowicach.

Szczególnie podziękowania dedykujemy Panu ochroniarzowi, który pomógł nam w przenoszeniu stołu do gry :).

Audiodeskrypcja zdjęć:

Zdjęcie 1: Ola z uśmiechem na twarzy nagrywa Mariusza podczas pierwszego dialogu.

Zdjęcie 2: Magda robi make up Sylwii. Dla sprostowania każdy z nas miał make up :).

Zdjęcie 3: Mariusz i Sławek, ubrani w koszulki klubowe, stoją przed stołem do Showdown. Łukasz stojąc na krześle trzyma mikrofon na innowacyjnym statywie skonstruowanym z białej laski.

Zdjęcie 4: Nagranie wypowiedzi Marty pod czujnym okiem Oli. Łukasz trzyma blende fotograficzną. Na pierwszym planie Sławek i Mariusz czekają na swoją kolej.

Zdjęcie 5: Ola pomaga założyć mikrofon Ilonie (Ilona, niestety miałem tylko to jedno zdjęcie)

Zdjęcie 6: Mariusz podczas nagrywania wypowiedzi, ujęcie z tyłu. Ola operuje kamerą.

Dodaj komentarz