Projekt Showdown - instrukcja pomocy przy organizacji kampanii crowdfundingowej

Projekt został zakończony

Co prawda nie udało nam się zebrać pełnej sumy, ale pieniądze zebrane podczas kampanii pomogły w przetransportowaniu podarowanego stołu do klubu w Chorzowie. Obecnie Mariusz i Sławek ćwiczą do kolejnych mistrzostw na profesjonalnym sprzęcie.

Celem projektu jest zebranie funduszy na profesjonalny stół do gry w Showdown.

Więcej o projekcie dowiesz się klikając tutaj.

Jak mogę pomóc?

Pomóc w projekcie Showdown możesz poprzez trzy proste kroki.

1. Poinformowanie swoich kontaktów o kampanii
Wysłanie do swoich znajomych na facebooku wiadomości o treści znajdującej się pod tym linkiem.

2. Spisanie odpowiedzi od swoich znajomych

Spis odpowiedzi powinien zawierać takie informacje jak Imię i Nazwisko kontaktu oraz rodzaj zadeklarowanej pomocy jako wartość numeryczna (1 – udostępnianie postów na facebooku, 2 – wpłata na konto kampanii, 3 – wsparcie w roli ambasadora). Np. Kasia Kowalska, 1 i 2 oznacza, że Kasia Kowalska wesprze kampanię poprzez udostępnianie postów oraz wpłaci co najmniej 5 zł na konto kampanii. Listę znajomych wraz z odpowiedziami najlepiej przechowywać w formie Excela.

3. Sprawdzenie, czy znajomi wywiązali się ze swojej deklaracji

Podczas kampanii crowdfundingowej najważniejsze jest pierwsze 48 godzin. Właśnie w tym czasie trzeba zebrać jak największą kwotę wśród najbliższych kontaktów. Dzięki temu inne osoby, które wejdą na stronę kampanii poczują, że warto się dołożyć, bo inni też pomagają. Również dzięki temu będziemy mogli poinformować o kampanii radio i telewizję, a osoby, które w ten sposób trafią na naszą stronę chętniej pomogą. 

Z tego powodu naszym zadaniem będzie sprawdzenie, czy znajomi, którzy zadeklarowali wpłatę lub udostępnianie postów wywiązują się z zobowiązań i delikatne ponaglenie ich jeżeli tego nie zrobili.

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Dlaczego organizujecie tą zbiórkę?
Mariusz i Sławek, założyciele stowarzyszenia “W labiryncie” pomagającego osobom niepełnosprawnym grają w tą grę i chcą wystartować w półfinale mistrzostw Polski, które odbędą się 17-20 października w Lublinie. Niestety ich stół jest bardzo słabej jakości i zbierają na nowy. Mariusz i Sławek zarażają swoją pasją do tej dyscypliny sportu zarówno osoby niewidome jak i widzące.

2. Ile wynosi zbiórka?
Naszym celem jest zebranie ponad 9500 zł na profesjonalny stół oraz osprzęt do gry w Showdown. Asortyment wraz z cenami znajduje się pod tym linkiem.

3. Na co zbieracie?
Naszym celem jest zebranie funduszy na profesjonalny stół do gry w Showdown. Showdown to taki cymbergaj dla osób niewidomych, w który również mogą grać osoby widzące.

4. Gdzie mogę wysłać pieniądze?
Obecnie sprawdzamy, czy nasza sieć kontaktów jest w stanie sfinansować projekt. Jak tylko decyzja będzie pozytywna za około miesiąc wystartujemy kampanię crowdfundingową prawdopodobnie na portalu https://polakpotrafi.pl/ wtedy wyślemy Ci więcej informacji.